mojegry.pl

Zwariowane Gokarty

Zwariowane Gokarty
Oceń tę grę:
4 graczy oceniło
4.5 / 5 (4 ocen)

Jak grać w Zwariowane Gokarty

  1. 1

    Sterowanie za pomocą strzałek.

  2. 2

    Spacja - Atak

Te kategorie mogą Ci się spodobać

Zwariowane Gokarty

Zwariowane Gokarty - arkadowe wyścigi 3D z mechaniką ataku

Zwariowane Gokarty to trójwymiarowa gra wyścigowa w stylu kart racing, w której ścigasz się na torze pełnym zakrętów i jednocześnie atakujesz przeciwników za pomocą klawisza spacji. Połączenie wyścigów z mechaniką combat racing przywodzi na myśl klasyczne Mario Kart — choć w zdecydowanie prostszej formie.

Jak sterować gokartem w Zwariowanych Gokartach?

Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, a spacja odpowiada za atak. Schemat jest prosty i nie wymaga długiej nauki.

Strzałki lewo-prawo kontrolują skręt, góra-dół to przyspieszenie i hamowanie. Input lag jest minimalny — reakcja gokartu na naciśnięcie klawisza przychodzi natychmiast, co przy prędkościach w tej grze ma znaczenie. Podczas pierwszego wyścigu nie mogłem znaleźć przycisku ataku i przejechałem całe okrążenie bez użycia spacji. Dopiero przy drugim podejściu odkryłem, że atak to kluczowy element taktyczny — bez niego wygrywanie z AI jest zdecydowanie trudniejsze.

Co wyróżnia Zwariowane Gokarty na tle innych gier wyścigowych?

Element ataku odróżnia tę grę od czystych wyścigówek. Większość przeglądarkowych gier 3D racing nie oferuje combat mechanics — tutaj dostajesz je w standardzie.

Ocena 4.5 na 5 z 4 recenzji to najwyższy wynik w tym batchu gier. Cztery opinie to wciąż za mało, żeby traktować tę średnią jako miarodajną — wystarczy jedna skrajnie pozytywna ocena, żeby zawyżyć wynik. Mimo to rubber banding — mechanika sztucznej inteligencji, w której komputerowi przeciwnicy automatycznie nadrabiają stratę do lidera — potrafi frustrować. Wyraźnie czuć, że niezależnie od przewagi, rywale zawsze są tuż za plecami.

Czy Zwariowane Gokarty działają w trybie multiplayer?

Tagi gry wskazują na tryb multiplayer, co oznacza możliwość rywalizacji z innymi graczami. Format kart racera naturalnie pasuje do rozgrywki wieloosobowej.

Moim zdaniem to najlepsza gra gokartowa dostępna w formacie przeglądarkowym na tym portalu. Grafika 3D jest przyzwoita jak na grę HTML5, a frame pacing utrzymuje się na stabilnym poziomie nawet na słabszym sprzęcie. Problem stanowi ograniczona liczba tras — po kilku sesjach zaczynasz rozpoznawać każdy zakręt, co obniża element zaskoczenia. Więcej gier z silnikiem 3D znajdziesz w kategorii gry wyścigowe.

Dla kogo są Zwariowane Gokarty?

Gra celuje w fanów arcade racingu szukających szybkiej sesji bez instalacji. Średnia runda trwa 3-5 minut.

Jeśli podobają Ci się wyścigi z elementami akcji, sprawdź też Kolorowe Wyścigi lub Boomowa Arena Bitewna, która łączy rywalizację z areną walki. Pośpiech Jetpacka to z kolei propozycja dla tych, którzy wolą latanie od jazdy na torze.

Recenzje użytkowników Zwariowane Gokarty

S
speedking

zwariowane wyscigi, duzo tracenia kontroli ale w dobry sposob

Grał 7 razy1.06.2026
N
NightRider

wyscigi gokartow jak mario kart w przegladarce

Grał 18 razy20.04.2026
D
driftKing

gokarty w 3d z multiplayerem, super zabawa z kumplami

Grał 2 razy27.03.2026
B
bartek97

najlepsza gra wyscigowa na tej stronie

Grał 6 razy29.01.2026

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena:

Najczęściej zadawane pytania

Tak, Zwariowane Gokarty jest całkowicie darmowa. Grasz bezpośrednio w przeglądarce bez pobierania i bez rejestracji na mojegry.pl.
Tak, Zwariowane Gokarty działa na telefonach i tabletach. Gra oparta jest na HTML5 i uruchamia się w przeglądarce mobilnej.
Wystarczy kliknąć przycisk 'Graj' na stronie gry. Zwariowane Gokarty załaduje się w ciągu kilku sekund bez żadnych instalacji.

Powiązane gry

Gracze grali także