Starcie Rakiet 3D

Jak grać w Starcie Rakiet 3D
- 1
WASD - ruch, SPACJA - skok, TAB - tabela wyników, C - kucnięcie
Te kategorie mogą Ci się spodobać
Starcie Rakiet 3D
Starcie Rakiet 3D - dynamiczna strzelanka wieloosobowa
Starcie Rakiet 3D to strzelanka FPS w przeglądarce, w której walczysz z innymi graczami przy użyciu wyrzutni rakiet w trójwymiarowych arenach. Z oceną 4.3/5 od 3 recenzentów to jeden z lepiej ocenianych tytułów akcji na portalu. Rakiety zamiast standardowych karabinów? To zmienia absolutnie wszystko w podejściu do walki.
Jak grać w Starcie Rakiet 3D?
Sterowanie jest klasyczne dla gatunku FPS: WASD do poruszania się, spacja do skoku, C do kucnięcia, a TAB wyświetla tabelę wyników. Celujesz i strzelasz myszką. Brzmi znajomo? Owszem, ale jest jeden zasadniczy haczyk - strzelasz rakietami, nie kulami. To oznacza, że pociski lecą wolniej i mają trajektorię. Musisz przewidywać, gdzie przeciwnik będzie za chwilę, nie gdzie jest teraz.
Rocket jumping - technika znana z Quake'a - też tutaj działa. Strzał rakietą pod nogi i skok pozwalają wskoczyć na pozycje normalnie niedostępne. Ryzykujesz utratę zdrowia, ale zyskujesz przewagę pozycyjną. Gracze, którzy opanują tę technikę, dominują na arenie.
Co wyróżnia Starcie Rakiet 3D na tle innych strzelanek?
Tempo. To gra szybka jak gra akcji powinna być. Respawn jest natychmiastowy, areny kompaktowe, a rakiety wybuchają z satysfakcjonującym efektem. Nie ma tu campingu - siedzenie w kącie z wyrzutnią rakiet nie ma sensu, bo splash damage jest obustronny. Musisz się ruszać, skakać, manewrować. To strzelanka w ruchu, nie strzelanka w kucki.
Moim zdaniem największa zaleta to prostota modelu broni. Jedna broń. Żadnego inventory, żadnych sklepów z skinami, żadnych load-outów. Twoja umiejętność celowania i poruszania się decyduje o wyniku. Punkt dla minimalizmu.
Czy mogę grać z innymi graczami online?
Tak, to gra multiplayer. Wchodzisz na serwer i walczysz z prawdziwymi ludźmi. Rozmiar areny i liczba graczy są zbalansowane tak, żeby spotkania były częste, ale nie chaotyczne. Tabela wyników (TAB) pozwala śledzić, kto prowadzi. Fani strzelanek powinni też zerknąć na Strzelankę W Czasie 3: SWAT i Boomową Arenę Bitewną - oba tytuły oferują podobny poziom adrenaliny.
Jakie są wymagania techniczne?
Gra działa w przeglądarce z obsługą WebGL. Nie potrzebujesz gamingowego komputera - wystarczy przyzwoity laptop z aktualną przeglądarką. Czas ładowania jest krótki, a framerate w większości przypadków stabilny. Na słabszych maszynach warto zamknąć inne karty przeglądarki, żeby uwolnić pamięć RAM dla renderowania 3D.
Ile trwa mecz?
Typowa sesja to 5-15 minut, ale w praktyce grasz, dopóki chcesz - serwery działają ciągle, a Ty dołączasz i wychodzisz w dowolnym momencie. Nie ma tu rund z wymuszoną długością. Chcesz szybki fragfest? Pięć minut wystarczy. Chcesz dominować ranking? Zostań dłużej. Pośpiech Jetpacka ma podobną filozofię - wchodzisz, grasz, wychodzisz bez zobowiązań.
Recenzje użytkowników Starcie Rakiet 3D
swietne sterowanie, brak lagu, rewelacja xd
fajne misje ale za krotkie, nic dodac nic ujac
calkiem spoko, sterowanie responsywne :)











