mojegry.pl

Kowbojka Strzela Do Zombie

Kowbojka Strzela Do Zombie
Oceń tę grę:
2 graczy oceniło
3.5 / 5 (2 ocen)

Jak grać w Kowbojka Strzela Do Zombie

  1. 1

    Użyj myszki do gry.

Te kategorie mogą Ci się spodobać

Kowbojka Strzela Do Zombie

Kowbojka Strzela Do Zombie -- strzelanka z westernem i zombie w tle

Kowbojka Strzela Do Zombie to gra strzelankowa typu point-and-click shooter, w ktorej gracz celuje mysza i strzela w nadchodzace zombie w westernowym otoczeniu. Mechanika core loop to: wyceluj kursorem w zombie, kliknij, powtorz. Sterowanie opiera sie wylacznie na myszy, co czyni gre dostepna, ale tez mechanicznie ograniczona. Gracze ocenili gre na 3.5 na 5 w 2 recenzjach.

Polaczenie westernu z zombie to hybryda gatunkowa znana z filmow (Undead, Dead Again) i gier (Red Dead Redemption: Undead Nightmare). W wersji przegladarkowej to polaczenie jest rzadsze, co daje Kowbojce pewien wyroznik tematyczny. Ale -- i tu moja pierwsza watpliwosc -- czy tematyka wystarczy, jesli mechanika jest tak prosta? Po 10 minutach grania mialem odpowiedz: nie do konca. Strzelanie jest satysfakcjonujace przez pierwsze 3 minuty. Potem zaczyna brakować roznorodnosci wrogow i bron.

Jak dziala strzelanie w Kowbojce Strzela Do Zombie?

Celowanie polega na naprowadzeniu kursora myszy na zombie i kliknieciu lewym przyciskiem.

Hitboxy zombie sa dosc laskowe -- nawet klikniecie w poblizu celu czesto sie liczy, co sprawia, ze gra jest bardziej przystepna niz precyzyjne shootery. Nie ma tu headshotow ani zroznicowania obrazen w zaleznosci od trafionej czesci ciala. Kazde trafienie to jedno trafienie, niezaleznie od pozycji kursora. Input lag jest minimalny -- klikniecie natychmiast rejestruje strzal. Probowalem strzelac w rytmie -- klik, klik, klik -- i gra nie gubila inputow nawet przy szybkim klikaniu, co sugeruje przyzwoita responsywnosc silnika.

Problem pojawia sie przy wiekszej liczbie zombie na ekranie. Kiedy nadchodzi 5-6 zombie jednoczesnie, brak systemu priorytetyzacji celow (np. zombie blizej = wiecej obrazen) sprawia, ze strzelasz losowo zamiast strategicznie. Aggro system nie istnieje -- zombie po prostu ida w strone gracza z jednakowa predkoscia, co eliminuje taktyczne rozroznianie zagrozen.

Co wyroznia Kowbojke Strzela Do Zombie na tle innych strzelanek?

Westernowa kowbojka jako protagonistka to nietypowy wybor, ktory odswierza gatunek strzelanek z zombie.

Wiekszosc gier z zombie stawia na zolnierzy, policjantow lub survivalistow. Tutaj kowbojka z Dzikiego Zachodu walczy z nieumarłymi, co tworzy wizualny kontrast, ktory zwraca uwage. Jednak sam kontrast tematyczny nie kompensuje braku mechanicznej glebi. W odroznieniu od strzelanek z systemem broni (pistolet, strzelba, karabin), tutaj mamy jedna bron -- rewolwer -- i zero mozliwosci zmiany. Brak upgrade tree oznacza, ze kowbojka na poczatku gry jest dokladnie taka sama jak po 20 minutach grania. Nie ma progresji sily postaci, co sprawia, ze rosnaca trudnosc nie jest kompensowana rosnacymi mozliwosciami gracza -- a to jest fundamentalny problem designu gier akcji.

Jakie wady ma Kowbojka Strzela Do Zombie?

Monotonia mechaniczna, brak systemu ulepszen i powtarzalnosc wrogow to glowne problemy.

Zombie nie roznia sie miedzy soba -- wyglądaja tak samo, poruszaja sie z ta sama predkoscia, wymagaja tej samej liczby trafien. Brak roznorodnosci wrogow to grzech smiertelny w grze o falach zombie. Gdzie sa zombie biegacze? Gdzie zombie-tanki wymagajace 5 strzalow? Gdzie bossowie? Ich brak sprawia, ze kazda minuta gry jest identyczna z poprzednia. Grafika jest poprawna, ale generyczna -- wyglada na assety z gotowej paczki westernowej. Tlo jest statyczne i nie zmienia sie w trakcie gry.

Przyznam, ze po 8 minutach grania przesiadłem sie na inna gre. To nie jest dobry znak dla gry, ktora powinna trzymac w napieciu. Brak save systemu, brak tablicy wynikow, brak achievementow -- gra nie daje zadnego powodu do powrotu po pierwszej sesji. Jesli szukasz lepszej strzelanki z zombie, sprawdz Koza Kontra Zombie, ktora przynajmniej oferuje roznorodnosc mechanik (taranowanie, lizanie, skakanie). Wiecej gier z zombie w kategorii gier akcji.

Czy Kowbojka Strzela Do Zombie dziala na telefonie?

Instrukcja mowi "uzyj myszki do gry", co sugeruje brak oficjalnego wsparcia dla dotyku.

Na telefonie mechanika point-and-click powinna dzialac z dotykiem -- tapniecie zastepuje klikniecie. Probowalem i moglem strzelac dotykiem, ale precyzja na malym ekranie jest nizsza. Zombie na ekranie 6 cali sa dosc male, co wymaga celnego tapniecia. Na tablecie jest lepiej -- wieksze cele, wygodniejsze dotykanie. Brak dedykowanego interfejsu mobilnego (np. wirtualnych przyciskow) oznacza, ze gra jest projektowana pod mysz, a dotyk to bonus, nie priorytet.

Ile trwa sesja w Kowbojce Strzela Do Zombie?

Pojedyncza proba trwa 1-5 minut zaleznie od umiejetnosci. Pelna sesja -- 10-15 minut.

Gra operuje na modelu endless waves -- zombie nadchodza falami, a trudnosc rosnie z kazda kolejna. Nie ma wyraznego podzialou na poziomy z numeracja. Koniec gry nastepuje, gdy zombie dotra do gracza -- ile razy, zalezy od systemu punktow zycia, jesli istnieje. Moj rekord to okolo 4 minuty ciaglego przetrwania, co daje perspektywe na kalibracje trudnosci. Gra strzelankowa typu wave shooter to gatunek, ktory wymaga eskalacji napięcia -- nowych wrogów, nowych bron, zmieniajacych sie aren -- a Kowbojka oferuje tylko jedno z tych trzech: wiecej zombie. To za malo na dluzszą sesje.

Recenzje użytkowników Kowbojka Strzela Do Zombie

P
PanKontroler

moim zdaniem dobra robota, sterowanie mogloby byc precyzyjniejsze, da rade

Grał 18 razy24.03.2026
J
justPlaying

no nie wyroznia sie specjalnie na tle konkurencji, sprawdzcie sami

Grał 12 razy19.01.2026

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena:

Najczęściej zadawane pytania

Tak, Kowbojka Strzela Do Zombie jest całkowicie darmowa. Grasz bezpośrednio w przeglądarce bez pobierania i bez rejestracji na mojegry.pl.
Tak, Kowbojka Strzela Do Zombie działa na telefonach i tabletach. Gra oparta jest na HTML5 i uruchamia się w przeglądarce mobilnej.
Wystarczy kliknąć przycisk 'Graj' na stronie gry. Kowbojka Strzela Do Zombie załaduje się w ciągu kilku sekund bez żadnych instalacji.

Powiązane gry

Gracze grali także