mojegry.pl

Kolorowanka Samoloty

Kolorowanka Samoloty
Oceń tę grę:
3 graczy oceniło
3.7 / 5 (3 ocen)

Jak grać w Kolorowanka Samoloty

  1. 1

    Użyj myszki lub dotknij ekranu, aby zagrać w tę grę!

Te kategorie mogą Ci się spodobać

Kolorowanka Samoloty

Kolorowanka Samoloty – pomaluj maszyny latające z Bajkowego Studia

Kolorowanka Samoloty to gra kolorowania z serii Bajkowe Studio, w której malujesz samoloty używając myszki lub dotyku ekranu. To klasyczna kolorowanka HTML5 z atrakcyjną tematyką lotnicza — samoloty pasażerskie, wojskowe, sportowe lub fantastyczne, zależnie od konkretnych wzorków. Gra należy do serii Bajkowe Studio i ma edukacyjny charakter. Gracze ocenili ją na 3.7/5 w trzech recenzjach.

Ocena 3.7/5 jest niższa niż średnia dla tej serii kolorowanek — warto zastanowić się, co za tym stoi. Najczęstszy powód niższych ocen w kolorowankach HTML5 to albo ograniczona paleta kolorów, albo zbyt małe obszary do wypełnienia, albo błędy techniczne. W przypadku tej gry prawdopodobnie chodzi o pierwszy lub drugi problem — tematyka samolotów jest popularna i lubiana, więc sama koncepcja nie jest wadą.

Jak grać w Kolorowance Samoloty?

Używasz myszki lub dotyku ekranu. Wybierz kolor z palety i kliknij obszar samolotu, który chcesz pomalować. Standardowy bucket fill wypełnia zamknięty fragment jednym kliknięciem. Można malować swobodnie, bez żadnych ograniczeń — samolot może być mleczno-biały jak u linii lotniczych, albo wielokolorowy jak akrobacyjny samolot na airshow.

Gra pochodzi z serii Bajkowe Studio, która oferuje również inne tytuły w identycznej mechanice. Jeśli znasz już styl tej serii, wiesz czego się spodziewać — równa, solidna jakość grafiki i przewidywalne sterowanie.

  • Sterowanie: myszka lub dotyk ekranu
  • Seria: Bajkowe Studio
  • Tematyka: samoloty, lotnictwo
  • Ocena: 3.7/5 (3 recenzje)
  • Platforma: HTML5, mobile

Dla kogo jest Kolorowanka Samoloty?

Dla dzieci, które interesują się lotnictwem — oglądały filmy o samolotach, bywały na lotniskach albo po prostu lubią patrzeć w niebo. Samoloty to jeden z tych tematów, które fascynują dzieci niemal instynktownie. Nie trzeba znać Boeinga od Airbusa — wystarczy chcieć pomalować coś, co lata.

Warto porównać tę grę z Grą Survival Squidly, która jest kompletnie innym gatunkiem, ale adresowana do podobnego wieku. Kolorowanka Samoloty to spokojniejsza alternatywa — bez presji czasu i akcji. Jeśli chcesz zobaczyć więcej z serii, Rysuj i Niszcz to inna opcja z podobnej kategorii gier dla dzieci.

Czy Kolorowanka Samoloty ma element edukacyjny?

Tak, i to jest niedoceniana zaleta tej gry. Samoloty jako temat są wdzięczne edukacyjnie — można przy okazji rozmawiać z dzieckiem o częściach maszyny: skrzydła, kadłub, silniki, usterzenie. Kolorowanka nie prowadzi lekcji, ale stwarza naturalny kontekst do rozmowy. To jest dokładnie ta kategoria, którą tagi oznaczają jako „educational-1”.

Moim zdaniem ocena 3.7 nie odzwierciedla pełni potencjału tej gry. Tematyka lotnicza jest atrakcyjna, seria Bajkowe Studio jest sprawdzona. Możliwe, że konkretna wersja miała problemy techniczne przy ocenianiu. Warto sprawdzić samemu.

Najczęściej zadawane pytania o Kolorowankę Samoloty

Ile wzorków samolotów jest w grze?

Konkretna liczba zależy od wersji gry, ale seria Bajkowe Studio zazwyczaj oferuje kilka różnych wzorków do wyboru. Można oczekiwać mieszanki różnych typów samolotów — od cywilnych po wojskowe lub fantastyczne pojazdy latające. Każdy wzor można kolorować wielokrotnie z innymi kolorami.

Dlaczego Kolorowanka Samoloty ma niższą ocenę niż inne kolorowanki?

Ocena 3.7/5 w trzech recenzjach to mała próbka danych — trzy osoby to za mało, żeby wyciągać pewne wnioski. Możliwe, że konkretne osoby oczekiwały więcej wzorków lub szerszej palety kolorów. Sama mechanika i tematyka są solidne. Warto zagrać i ocenić samodzielnie.

Czy Kolorowanka Samoloty działa na urządzeniach mobilnych?

Tak, gra jest zoptymalizowana na urządzenia mobilne. Działa w przeglądarce HTML5 na smartfonach i tabletach. Sterowanie palcem jest naturalne i wygodne — przy większym ekranie tabletu kolorowanie samolotów jest szczególnie przyjemne, bo obszary są dobrze widoczne.

Recenzje użytkowników Kolorowanka Samoloty

J
justyna07

genialne zagadki, naprawde trzeba pomyslec

Grał 12 razy16.03.2026
C
clickmaster

idealnie sie nadaje dla malych dzieci

Grał 8 razy17.02.2026
R
randomPlayer

nie polecam, nie dziala na chrome

Grał 7 razy12.02.2026

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena:

Najczęściej zadawane pytania

Tak, Kolorowanka Samoloty jest całkowicie darmowa. Grasz bezpośrednio w przeglądarce bez pobierania i bez rejestracji na mojegry.pl.
Tak, Kolorowanka Samoloty działa na telefonach i tabletach. Gra oparta jest na HTML5 i uruchamia się w przeglądarce mobilnej.
Wystarczy kliknąć przycisk 'Graj' na stronie gry. Kolorowanka Samoloty załaduje się w ciągu kilku sekund bez żadnych instalacji.

Powiązane gry

Gracze grali także